GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri:

1. Uluslararası & 15. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi,  28-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Gülümser Hatun Termal Hotel - Kütahya'da gerçekleştirilecektir.

 

Gülümser Hatun Termal Otel & SPA

Adres: Yoncalı, Afşinbey Caddesi No:30, 43270 Kütahya Merkez/Kütahya

Tel: 444 43 16

www.gulumserhatun.com

 

Kongre Dili:

Kongre dili İngilizce’dir.

Kayıt Ücretleri:
Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve kongre sırasında yapılabilecektir.

Otel Rezervasyonları:
Otel rezervasyonları, otelin müsaitlik durumuna göre alınacaktır. Müsaitlik durumunu öğrenmek için lütfen

Ea Organizasyon ile iletişime geçiniz. Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir.


İptal ve İade Koşulları:
Kayıt ve konaklama iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Kayıt ve Danışma Masası:
Kayıt ve danışma masaları Gülümser Hatun Termal Otel’de 27 Mayıs 2020 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı:
Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Stand Alanı:
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır. Detaylı bilgiler için thed@eaorganizasyon.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

Davet Mektubu:
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Sertifikası:
Katılımcılar, sertifikalarını kongrenin 2. gününden itibaren kayıt masasından alabilirler.

SPONSORLARIMIZ

  • Facebook Sosyal Simge
  • THED30.yil

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel haberleri takip edebilirsiniz.